As Fifi nuk rezistoi! Bëhet bionde dhe nuk do e njihni
Transmetuar më 09-07-2019, 12:20

Teksa të qenit bionde është kthyer në një fiksim të vërtetë për pjesën më të madhe të femrave, përjashtim duket se nuk ka bërë as Fifi.

Këngëtarja Filloreta Raçi e cila spikati qysh në daljet e para për flokët e gjatë të zinj, nuk i ka rezistuar kësaj tendence.

Kështu ditën e sotme ajo ka publikuar fotografi dhe video ku duket krejt bionde.

Duhet thënë se Fifi duket mjaft këndshëm, ndonëse do të na duhet pak kohë që të mësohemi me pamjen e re.

Këngëtarja spikat për lirshmërinë e saj dhe që më shumë se çdo gjë tjetër i bëri vend vetes me zërin e saj. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...