Dajana Shabani drejt martesës, zbulon propozimin
Transmetuar më 09-07-2019, 07:46

Pak kohë më parë moderatorja Dajana Shabani bëri publike lidhjen me të dashurin e saj boksier, Kamer Maloku.

Ndonëse kanë vetëm disa muaj bashkë, pas ndarjes së Dajanës nga babai i vajzës së saj, dashuria mes tyre duket shumë e fortë.

Kjo pasi Kameri i ka propozuar për martesë moderatores dhe ajo duket se ka pranuar.

Moderatorja ka publikuar në rrjetet sociale një bisedë që ka bërë me të dashurin në What’s up.

Në të ai i shkruan “Do martohesh me mua”, dhe Dajana ia kthen “Po000000”.

Por Kameri shton se “Do bëjmë edhe dy fëmijë” dhe këtu moderatoria i kthehet, “Zemër mos e tepro tani”. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...