Kate Middleton dhe William, “Mësuesja e George, është dashuruar pas tij”
Transmetuar më 08-07-2019, 08:10

Del një tjetër detaj lidhur me martesën mes Kate Middleton dhe princit të kurorës angleze, William, “Mësuesja e George është dashuruar pas tij”

Bëhet fjalë për Lucy Lanigan-O’Keeffe, mësuesen e George, djali i Kate dhe William.

Është kjo ajo që shkruajnë mediat vendase dhe gjithçka pas vizitave që William ka bërë në shkollën e djalit, edhe pse prej tij nuk ka pasur sinjale.

Nga ana tjetër, Lucy është e lidhur me Thomas Van Straubenzee, një prej miqve më të mirë të William dhe priten të martohen në vjeshtë.

Kjo ka bërë që zërat të shtohen gjithnjë e më tepër, ndonëse as nga William dhe as nga mësuesja e George nuk ka asnjë deklaratë publike. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...