Këtë video keni për ta parë disa herë, nuk do u besoni syve
Transmetuar më 05-07-2019, 22:13

Një person i apasionuar pas saksofonit, ka ndaluar në një fushë me lopë në Oregon të Shteteve të Bashkuara.

Kafshët ishin duke kullotur deri në momentin që dëgjuan tingujt e parë të instrumentit.

Ato u afruan drejt burrit dhe qëndruan pranë tij duke dëgjuar.

Videoja është publikuar në rrjetet sociale dhe është komentuar gjerësisht.

Ndiqeni përformancën në videon e mëposhtme. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...