Gjyqtarja seksi “ja fut” futbollistit në fushë, të gjithë “shkrihen” me veprimin e saj
Transmetuar më 02-07-2019, 22:51

Ditë më parë, gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore.

Veprimi i saj u bë viral në rrjetet sociale dhe mori mliona shikime nga e gjithë bota.

Ajo ftoi një futbollist, dhe teksa futi dorën në xhepin e saj kinse për ta ndëshkuar me karton, nxori një letër për të fshirë djersën nga balli.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura në fushë, por edhe në rrjetet sociale.

Për më shumë shikoni videon. 

Loading...
Loading...