Ulje dhe ngritje të humorit, kujdes financat. Ja ç’thotë Horoskopi për këtë shenjë
Transmetuar më 02-07-2019, 21:28

Meri Shehu tregon parashikimin e muajit korrik për shenjën e Binjakëve.

Sipas saj, gjatë këtij muaji personat që i përkasin Binjakëve, do tëkenë luhatje të humorit si dhe duhet të tregojnë kujdes me financat.

Lexo më shumë më poshtë:

Binjakët

Në muajin korrik do të kenë plane, do të marrin energji dhe do kenë shumë projekte. Kjo do të thotë që do jenë në lëvizje dhe do të kenë shumë energji për të dhënë dhe për të marrë.

Ajo që duhet të kenë kujdes janë financat sepse fillojnë të lëkunden. Por muaji korrik do të ketë ulje ngritje për humorin e tyre për sa i përket gjërave që duan të marrin.

Edhe në planet e tyre do të dalin pengesa dhe fillojnë edhe vonohen. Pas datës 19 çështjet marrin rrjedhë më të mirë. Dashuria për ta është në ritme të mira.

Financat do të jenë të diskutueshme dhe shëndeti do të jetë mirë./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...