Modelja seksi tregon linjat fizike në bikini
Transmetuar më 14-06-2019, 20:23

Ajo është një prej “mbretëreshave” të rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Demi Rose e cila po shton me shpejtësi fansat.

Sekret i saj? Linjat superseksi.

Demi nuk nguron të publikojë imazhe tepër “të nxehta” në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar disa foto me bikini, ku bie në pah gjoksi i saj që sa nuk po “i shpërthen”.

Bukuroshja duket tepër joshëse si gjithmonë.

Komentet dhe pëlqimet në fotot e saj, janë të panumërta, pasi bukuroshja ka 9 milionë ndjekës në Instagram./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...