Sidrit Bejleri bëhet sërish baba, publikon fotot e para
Transmetuar më 14-06-2019, 07:52

Këngëtari Sidrit Bejleri është bërë sërish baba, ku bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari duke publikuar fotografitë e para nga materniteti.

Ai ka publikuar fotografinë e dorës së vogëlushes si dhe lulet dhe tullumbacet.

“Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëserdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë”, shkroi këngëtari.

Kujtojmë se Sidriti është aktualisht baba edhe i një vajze dhe një djali dhe vogëlushja e sapolindur e zgjeron më shumë familjen e tyre. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...