Bukuroshja britanike dhuron “skena hot” me të dashurin në plazh
Transmetuar më 13-06-2019, 20:29

Ylli televiziv nga Britania e Madhe, Amber Turner, po shijonpushimet me të dashurin e saj në bregdet.

Bukuroshja është shfaqur në bikini, duke ekspozuar linjat e saj fizike tejet bombastike.

Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar, duke se po kalojnë një lidhje tejet të nxehtë, dhe këtë e tregojnë edhe fotot e fundit nga pushimet në Dubai.

Ata shihen duke dhuruar skena “hot” si dhe duke shkëmbyer puthje në plazh.

Për më shumë detaje, shihni fotot e kapura dhe të publikuara nga mediat britanike./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...