Valeri bëhet baba për herë të dytë, zbulon foton dhe emrin e bebit
Transmetuar më 13-06-2019, 08:00

Kjo e mërkurë ka qenë e veçantë për Valer Kolnikaj dhe bashkëshorten e tij Madalena.

Çifti janë bërë prindër për herë të dytë, të një djali të vogël.

Lajmin e gëzuar e ka dhënë vetë Valeri duke publikuar një fotografi të së shoqes dhe vogëlushin, duke zbuluar edhe emrin e djalit.

“Mirësevjen shpirt i shpirtit tonë ELIZEO , kjo natë e madhe dhe e shenjtë e bekoftë e

gëzoftë jetën tende veç me të mira o bir”, shkruan Valeri.

Kujtojmë se Valeri dhe Madalena janë prindër edhe të një djali tjetër, afro 5 vjeç. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...