Eni Koçi zbulon format fizike teksa po shijon pushimet verore
Transmetuar më 12-06-2019, 20:25

Këngëtarja Eni Koçi ka nisur pushimet e saj për këtë verë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja e cila ka postuar disa foto nga këto pushime.

E vetëdijshme për format e rregullta trupore, Eni nuk ngurron ti ekspozojë ato.

Në foto e saj ajo shfaqet tejet seksi dhe komentet kanë qenë të shumta në fotografitë e saj, publikuar në rrjetet sociale.

Për më shumë komente ju mund të shihni fotogaritë e publikuara nga këngëtarja./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...