Zaimina shfaqet në formë, fustani i shkurtër i zbulon tatuazhin
Transmetuar më 11-06-2019, 23:52

Zaimina Vasjari është një nga femrat më të pëlqyera e më të përfolura shqiptare.

Ajo gjithashtu është edhe tejet aktive në rrjetet sociale dhe këtë e tregojnë fotot që publikon.

Ajo së fundmi ka publikuar dy fotografi ku shfaqet tejet në formë.

Fustani i shkurtër ia ka theksuar linjat fizike dhe i ka nxjerrë në pah tatuazhin që ka fikusar në këmbë.

Komentet dhe pëlqimet ndaj fotove, sigurisht kanë qenë të shumta.

Ajo në një intervistë të publikuar së fundmi, u shpreh se hoqi dorë nga muzika pasi e kishte thjesht pasion./a.k/noa.al/