Kjo pamje po i “çmend” të gjithë, filmohet krijesa e çuditshme
Transmetuar më 11-06-2019, 21:50

Disa pamje të çuditshme po qarkullojnë në rrjetet sociale, dhe sicili që i ka parë ka mbetur me gojë hapur.

Fillimisht ka qenë një grua nga Shtetet e Bashkuara që publikoi këto pamje në llogarinë e saj në Facebook.

Vivian Gomez, e cila jeton në SHBA, publikoi pamjet të enjten në Facebook dhe shkroi: “Kështu u zgjova të dielën në mëngjes dhe e pashë këtë në aparatin tim dhe po përpiqem të kuptoj se çfarë dreqin është”.

“Së pari pashë hijen që po dilte nga dera ime e përparme, pastaj pashë këtë gjë”, vijoi ajo. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...