Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Moldavi, lojë e vakët dhe rrjeta të paprekura
Transmetuar më 11-06-2019, 21:39

Mbyllet me rrjeta të paprekura pjesa e parë e takimit Shqipëri-Moldavi, e vlefshme për kualifikueset në “Euro 2020”.

Ndeshja e vlefshme për “Grupin H” po luhet në “Elbasan Arena”.

45 minuta e pjesës së parë ishin të vakëta, pavarësisht trysnisë më të lartë të kuqezinjve për të shënuar.

Shqipëria i luajti 45 minutat e para me këtë formacion:

Berisha, Ismajli, Mavraj, Veseli, Hysaj, Abrashi, Kaçe, Xhaka, Aliji, Uzuni, Sadiku./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...