VIDEO/ E pabesueshme! Gaforrja arrin të shkruajë numra
Transmetuar më 11-06-2019, 21:06

Nuk do ta besoni, por kjo gaforre arrin që të shkruajë numra në një letër të bardhë.

Videoja i ka mahnitur të gjithë, ndërsa gaforrja arrin të shkruajë deri në 6.

Së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve, falë aftësisë që t’i shkruajë numrat deri në gjashtë.

Shikoni dhe do mbeteni të mahnitur. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...