Nuk mund të jetoni në një kontenier? Pasi të shihni këto foto do ndryshoni mendim
Transmetuar më 11-06-2019, 14:52

Një nga mjediset ku është më e lehtë të krijosh kreativitetin dhe frymën artistike është sigurisht ajo e ndërtimit.

Sigurisht që nuk ka mungesë materialesh për pronarin e kontejnerëve Backcountry, i cili dëshironte të përdorte një kontenier të thjeshtë detar për t’i dhënë jetë shtëpisë së tij të ëndërrave.

Piktura, çdo qoshe e vetme është ristrukturuar me kujdes dhe imagjinatë, duke i dhënë jetë një perle të vërtetë të denjë për përrallat më të mira.

Nuk e besoni? Këtu janë disa pamje të shtëpisë së tij fantastike./b.l/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...