Gaz Paja thyen mikrofonin në mes të Portokallisë
Transmetuar më 11-06-2019, 07:55

Aktori i njohur u humorit Gaz Paja ka qenë së fundmi një ndër personazhet më të komentuar në media.

Ai një javë më parë i dha fund beqarisë dhe kurorëzoi dashurinë disavjeçare me partneren e tij në një dasmë që mori vëmendjen e të gjithëve.

Mbrëmjen e së dielës, në episodin e radhës në “Sekretet e Portokallisë” aktori i njohur ka zbuluar një detaj që askush se dinte.

Aktori ka treguar se një herë është nxehur aq keq për një problem që pati muzika që kishin vendosur në skenë sa që kur shkoi në prapaskenë hodhi dhe theu nga inati një mikrofon.

Gazi prej vitesh ka qenë në spektaklin e humorit dhe ka sjell një sërë rolesh që janë pritur mjaft mirë dhe kanë shkrirë së qeshuri publikun.