Kevina Kthjella publikon foton provokuese, po pushon në Barcelonë
Transmetuar më 10-06-2019, 21:50

E bërë e njohur në spektaklin e humorit “Xing me Ermalin”, Kevina Kthjella herë pas here merr vëmendjen e shtypit rozë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga Barcelona, ku duket se po kalon disa ditë pushimi.

Ajo që bie në sy janë format trupore të Kevinës, që fansat e komplimentojnë përmes komenteve.

Ajo shfaqet me një fustan të shkurtër jeshil dhe blu. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...