Njihuni me gjyshen më “hot” në botë
Transmetuar më 10-06-2019, 21:14

Gina Stewart, konsiderohet si gjyshja më “hot” në botë.

Ajo numëron një numër të konsiderueshëm ndjekësish në rrjetet sociale.

Duke qenë aktive në Instagram, 47-vjeçarja publikon herë pas here fotografi ku nxjerr në pah linjat dhe format e saj fizike.

Në publikimin e fundit të saj, bjondja “bombastike” shihet thuajse e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit.

Për më shumë detaje shihni fotot e saj./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...