A është vetëm apo me dikë? Ja si përgjigjet Pirro Çako
Transmetuar më 09-06-2019, 21:52

Pirro Çako është një nga emrat më në zë të muzikës shqiptare.

Pasditen e sotme ai ishte i ftuar në “Për drekë me mua” në programin “E Diela Shqiptare”.

Të jesh me tre vajza në tavolinë, zor se shpeton pa u bombarduar me pyetje.

Kjo i ndodhi edhe kantautorit Pirro Çako.

Ndër të tjera, një pyetje e rrufeshme i vjen nga Blerina Bombaj gjatë rubrikës “Për drekë me mua” në programin “E Diela Shqiptare”.

Një pyetje direkte ajo e Blerinës: “A je i lidhur me ndonjë gocë o burrë?!”

“Njeriu nuk është bërë për të jetuar vetëm.

Të gjithë kemi nevojë për dikë. Aktualisht, jam në një shoqëri shumë të mirë.

Ndihem shumë komod, shumë mirë dhe shpresoj të vazhdojë kjo gjë”, u rrëfye Pirro./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...