Shenjat e horoskopit më me fat për fundjavën
Transmetuar më 08-06-2019, 21:58

Ja cilat janë shenjat e horoskopit më me fat për këtë fundjavë:

1.DEMI

Afërdita sjell ëmbëlsi dhe përkëdhelje në çift. Marrëdhëniet intime, shoqëruar me dashuri janë diçka magjike.

PESHQIT

Lilith (Hëna e zezë) ndez dëshirat e tua të ndaluara. Mos ki frikë  t’ia propozosh partnerit.

GAFORRJA

Një i huaj tërheqës mund të të propozojë të bëni diçka virtualisht, në pritje të takimit “kokë më kokë”.

LUANI

Stresi nga puna zhduket pas një mbrëmjeje me performanca të larta erotike.

Loading...
Loading...