Shenjat e Horoskopit që perceptojnë diçka para se të ndodhë
Transmetuar më 08-06-2019, 16:06

Astrologët kanë përcaktuar se 3 shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, kanë aftësinë që të perceptojnë diçka para se të ndodhë.

Gaforrja

Intuita e tyre vështirë se mund të jetë e gabuar dhe prandaj ju duhet t’i besoni gjithmonë. Siç është thënë, ata janë njerëz shumë të ndjeshëm, të aftë të perceptojnë si dhimbjen e të tjerëve, ashtu edhe emocionet e tyre në përgjithësi.

Peshqit

Thuhet se njerëzit e lindur në shenjën e Peshqve kanë një sy të tretë, të aftë për të parë gjithçka që shkon përtej imagjinatës. Natyrisht, kjo gjendje e tyre, pak e veçantë, ndonjëherë i bën ata të shqetësuar, pikërisht sepse ata janë në gjendje të kuptojnë atë që të tjerët nuk e perceptojnë./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...