Turi i nxjerr “të palarat” Orindës në plazh
Transmetuar më 07-06-2019, 23:41

Moderatori i njohur Turjan Hysko, ka publikuar një fotografi me anë të së cilës i ka nxjerrë “të palarat”, bashkëshortes së tij Orinda Huta.

Gjithçka teksa ndodhen në plazh dhe Orinda është duke fjetur në shezlong.

“Plazhi vu. Sport, not, lojëra, etj, etj”, shkruan Turi, si shoqërim të fotografisë.

Gjithçka pa e pasur mendjen Orinda e cila është në gjumë të thellë.

Kjo fotografi e publikuar në Instagram nga moderatori ka marrë komente dhe pëlqime të shumta. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...