Moderatorja shqiptare pranon se është shtatzënë, pret një djalë
Transmetuar më 06-06-2019, 19:34

Moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo pasditen e sotme ishte e ftuar në emisionin “Rudina” nga ku foli me detaje rreth jetës së saj personale.

Bukuroshja nuk ka ngurruar që të bëjë publik faktin se është shtatzënë për herë të dytë dhe madje edhe tregoi gjininë që dëshiron të ketë foshnja që pritet të vijë në jetë.

Floriana deklaroi se është tre muajshe shtatzënë dhe meqë ajo është aktualisht nënë e një vogëlushjeje, dëshiron që të bëhet nënë e një djali së shpejti.

Por megjithatë siç u shpreh edhe moderatorja ditën e sotme, i rëndësishëm për të është vetëm fakti që foshnja të gëzojë shëndet të plotë…çdo dëshirë tjetër kalon në plan të dytë.

Loading...
loading...
Loading...