Krokodili hyn në kuzhinë, tmerrohet gruaja e shtëpisë
Transmetuar më 01-06-2019, 22:39

Një grua në Florida të Shteteve të Bashkuara është shokuar në mëngjes pasi u zgjuan nga gjumi.

Ajo pa një krokodil gjigant që kishte hyrë në kuzhinë

Mary Wischhusen u ngrit rreth orës 03:30 pasi dëgjoi një zhurmë të çuditshme në banesë. Kur u afrua ajo u përball me zvarranikun e madh dhe u tmerrua ndërsa menjëherë u fut në dhomë dhe laujmëroi policinë.

Një kapës zvarranikësh arriti ta largonte krokodilin nga shtëpia.

Ndërsa Ëischhusen tha se ishte e lumtur që zvarraniku nuk shkoi në dhomën e saj. /k.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...