Horror përpara zyrës së Presidentit, një person i vë flakën vetes
Transmetuar më 29-05-2019, 20:11

Një person i ka vënë flakën vetes përpara Shtëpisë së Bardhë në SHBA.

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet e rënda, ndërsa janë të paqarta motivet që e çuan drejt këtij akti të rëndë.

“Mund të konfirmoj se kemi transportuar një pacient me djegie nga Ellipse dhe tani jemi në vendngjarje duke vendosur përforcime”, tha një zëdhënës për Departamentin e Zjarrfikëseve në Uashington.

Ndërkohë, autoritetet policore të Shtëpisë së Bardhë parandaluan përshkallëzimet e dëmeve nga kjo ngjarje.

Ende nuk është bërë asnjë reagim nga zyrtarët e zyrës së Presidentit Trump. /k.k/noa.al/ 

Loading...
loading...
Loading...