Shenjat e horoskopit me fat në dashuri këtë fundjavë
Transmetuar më 24-05-2019, 23:55

Për këtë javë janë katër shenja Horoskopi të cilat do të kenë më shumë fat në dashuri.

Më poshtë renditja e tyre.

GAFORRJA

Rikthimi i një dashurie të vjetër mund të trondisë shumë këndshëm të gjitha shqisat e tua.

PESHQIT

Marsi dhe Lilith (Hëna e zezë) janë pro teje këtë fundjavë dhe do arrini të plotësoni çdo dëshirë dhe kënaqësi tuajën që lidhet me ndjenjat.

UJORI

Seksi pa dashuri jo vetëm ekziston, por mund të jetë fantastik nëse është me dikë që e ka në formë arti performancën në shtrat.

BINJAKËT

Do jeni shumë të karikuar këtë fundjavë për t’i dhuruar ‘fishekzjarre’ partnerit/es dhe kjo falë bisedave me kolegët, të cilët kthehen në muzë për fantazinë tuaj. /k.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...