Një aksident të tillë nuk keni parë ndonjëherë
Transmetuar më 14-05-2019, 21:09

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe kjo për mënyrën se si kishte përfunduar një automjet.

Si edhe e tregojnë fotografitë që noa.al sjell për ju, makina është përplasur dhe ka përfunduar në pozicion vertikal me një shtyllë elektrike.

Aksidenti ndodhi në fundjavën që lamë pas në Brick Toënship, New Jersey.

Nga aksidenti i ndodhur, drejtuesi i mjetit shpëtoi me lëndime të lehta, i cili arriti të dilte nga makina duke rënë në tokë.

Më pas u dërguar në spital ku mori ndihmën mjekësore./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...