Disney sjell filmin e animuar për bebin e Meghan dhe Princ Harry
Transmetuar më 14-05-2019, 17:29

Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën Archie Harrison. Tani ai është fëmija më i famshëm në botë, pasi së fundmi është realizuar edhe një film për të.

Kompania gjigante e filmave “Disney” ka bërë pjesë të filmave bebushin mbretëror të Meghan dhe Princ Harryt.

Në videon e publikuar, arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Ëindsor. Libri është një dhuratë nga arushi për Meghan dhe Harry-n.

Në momentit kur ata nisin të shfletojnë librin, në ekran del edhe krevati i vogëlushit Archie, i cili mban të gdhendur emrin e tij.

Loading...
Loading...