Babai i Albi Nakos: Nusen e tij, nuk e dua balerinë
Transmetuar më 14-05-2019, 09:59

Balerini dhe koreografi i njohur Albi Nako ka bërë shumë që mediat te flasin rreth tij, sidomos pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa.

Babai i tij Llaqi Nako, ishte i ftuar këtë të hënë “Në kurthin e Piter Pan”, ku fëmijët e pyetën se çfarë profesioni duhet të ketë nusja e djalit të tij.

“Nuk dua që nusja e Albit të jetë balerinë”, u shpreh Llaqi duke shtuar se e njeh mirë këtë profesion.

Nuk dihet nëse kjo gjë ka të bëjë me ndarjen e lënë pas nga i biri, apo është përshtypje e tij personale.

Ndërkohë prej kohësh Albi, flitet se është në një lidhje me balerinën Alba Hoxha, gjë që nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...