Njihuni me gruan e Hulk Gogan, 20 vite më e re se sportisti legjendë
Transmetuar më 13-05-2019, 22:02

Hulk Gogan njihet nga të gjithë si legjenda e Wrestling.

Ai së fundmi ka uruar gruan e tij për ditëlindje, e cila është 20 vite më e re se ai.

Hulk Hogan, publikoi një foto të gruas së tij, për 2.2 milion ndjekësit, në rrjetin social, Tëitter.

Sportisti 65-vjeçar mori më tepër se 2,000 pëlqime nga fansat e tij.

Hulk shkroi: “Gëzuar ditëlindjen, të dua Jennifer”, në foton e publikuar për 45 vjetorin e saj të lindjes.

Jennifer dhe Hulk janë martuar në vitin 2010, pas ndarjes së sportistit nga gruaja e tij e parë, Linda.

Loading...
Loading...