“Nuk po gjej dot dashurinë. Meshkujt më duan për seks”, deklarata e modeles
Transmetuar më 13-05-2019, 21:40

Modelja britanike Jenna Thompson, ka befasuar me deklaratën e saj live në televizion duke thënë se pamja e saj e ka lënë të vetmuar, pa partner.

Dy vite më parë ajo u nda nga i dashuri i saj dhe shprehet se takimet e radhës me meshkuj, kanë qenë katastrofë për të.

Ajo mendon se për shkak të pmjaes së saj nuk ka patur fat në dashuri.

“Unë mendoj se meshkujt tërhiqen vetëm pas pamjes time. Ata thjesht duan lidhje të shkurtër ose një natë për seks. Askush nuk më sheh për diçka më serioze”, tha nëna e dy fëmijëve në emisionin “This Morning Today”.

Por shikuesit nga shtëpia kishin reagime të ndryshme për këtë çështje.

Disa shpreheshin se bukuria duket në shpirt jo në paraqitjen e jashtme, ndërsa të tjerë e paragjykonin për vetëbesimin e tepruar./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...