“E zjarrtë” në të kuqe, bukuroshja britanike lë gjoksin lirshëm pa sytjena
Transmetuar më 12-05-2019, 23:02

Ajo kurrë nuk dështon kur bëhet fjalë për stilin.

Dhe Chyna Ellis dukej sensacionale të premten, derisa mori pjesë në eventin Ultimate Boxxer III, në Londër.

Ish ylli i Love Island dukej tejet seksi në një fustan të kuq, të shkurtër dhe të ngushtë, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi.

Por, e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi i bukuroshes britanike të cilin e kishte lënë lirshëm pa sytjena.

Për më shumë detaje ju mund të shihni më poshtë foton e saj.

Loading...
Loading...