Këngëtarja shqiptare publikon foto në shtrat
Transmetuar më 12-05-2019, 21:11

Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë kthyer në hite dhe këtë e tregojnë edhe klikimet në Youtube, koncertet e shumta, në Shqipëri, Kosovë dhe më gjerë.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shtrat, teksa lexon një libër.

Në fotografinë e publikuar, bie në sy gjoksi i saj./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...