Të jashtëzakonshëm, njihuni me aftësitë e ushtarëve amerikanë
Transmetuar më 12-05-2019, 19:48

Një video është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj.

Video tregon sekuenca të ushtaravë amerikanë duke treguar aftësitë e tyre.

Në videon që noa.al ka publikuar shihet se sa të aftë janë në trajnim ushtarakët amerikanë.

Pamjet janë shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Për më shumë detaje dhe komente, ju mund të shihni videon e mëposhtme./a.k/noa.al/ 

Gjithashtu mund të shihni edhe videon e mëposhtme: 

Loading...
Loading...