Këngëtari i njohur shqiptar mbjell flokët dhe ndryshon pamje
Transmetuar më 12-05-2019, 06:17

Reperi Gold Ag ka bërë së fundmi një ndryshim në pamjen e tij.

Ai ka mbjellë flokët dhe ka ndarë një foto me ndjekësit e tij në “Instagram”.

E mesa duket fansave nuk u ka shpëtuar ky detaj.

Ata e kanë uruar reperin për pamjen e re në foton ku duket shumë ndryshe.

Loading...
loading...
Loading...