E dhimbshme! Futbollisti vdes nga infarkti pas ndeshjes
Transmetuar më 09-05-2019, 20:22

Shuhet në moshë të re një futbollist në Peru.

Ludvin Florez Nole, ndërroi jetë pas një ndeshjeje për shkak të një infarkti.

Pas ndeshjes futbollisti i  Los Rangers, kishte shkuar direkt në shtëpi dhe kishte konsumuar një gotë ujë të akullt direkt nga frigoriferi.

“Nisi të kishte dhimbje të forta në gjoks. E dërgova në klinikën më të afërt por vdiq rrugës”, tregoi gruaja e tij.

Mjekët shprehehn se ndryshimi i menjëhershëm i temperaturës për ritmin e zemrës ka sjellë edhe infarktin./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...