Pranë vdekjes! Notari i shpëton për mrekulli sulmit të peshkaqenit
Transmetuar më 09-05-2019, 19:33

Ky notar është me të vërtetë me fat pasi për vetëm pak metra mund të kishte përfunduar në nofullat e peshkaqenit.

Ai ishte duke notuar në ujërat e një plazhi në Sidnej, ku pas tij ishte edhe një peshkaqen.

Në fakt notary nuk e kishte parë peshkaqenit pas vetes dhe vijonte të notonte i qetë.

Për fatin e notarit, në momentin e fundit peshkaqeni ndryshon drejtim dhe nuk ndodh asgjë. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...