Vajza, ja bikini-t që duhet të keni këtë verë në plazh
Transmetuar më 08-05-2019, 20:52

Sezoni veror po afron dhe njerëzit kanë nisur të mendojnë për pushimet.

Plazhi është alternativa për shumë njerëz.

Stilistët kanë menduar për femrat këtë sezon veror ku sugjerojnë bikinit që duhet të përdorin.

Nëse ende nuk keni zgjedhur se çfarë do të vishni ne kemi sjellë disa modele.

Për më shumë detaje hidhni një sy, në foto që ne kemi sjellë./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...