Humbi në video-lojëra, babai rreh për vdekje djalin e tij
Transmetuar më 07-05-2019, 21:50

Një burrë humbi kontrollin dhe vrau djalin e vet pasi dështoi të fitojë në një lojë elektronike.

Anthony Trice vrau djalin e porsalindur  De’Anthony Trice, në shtëpinë e tij në Louisville, të premten.

Pasi e dhunoi, 26-vjeçari e mori foshnjën dhe e përplasi për tokë. Sipas mediave Trice e mori djalin në dhomën e gjumit dhe e uli aty.

Ai shkoi në banjo dhe ku u kthye vuri re se i porsalinduri ishte në gjendje të rëndë dhe telefonoi policinë.

Djali u dërgua në Spitalin e Norton Children’s, ku edhe ndërroi jetë të dielën. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...