Loading...
Aktori i njohur shpërthen ndaj Veliajt: Je njësoj si ata që vjedhin kapakë pusetash natën…
Transmetuar më 27-04-2019, 00:45

Mes artistëve të revoltuar për planin e prishjes së Teatrit Kombëtar, është dhe aktori i humorit, Gentian Zeneli.

Ai, nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka kritikuar ashpër kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Në status ai shprehet, se Veliaj sipas tii, përveçse skuth dhe hajdut tanimë tregoi që është dhe burrec.

Postimi i plotë

“E kam ditur gjithmonë që hajdut…e kam ditur gjithmonë qe je skuth…e kam ditur gjithmonë që je gënjeshtar…por qënke edhe burrec….

Me këtë gjest nuk me trishtove fare…thjesht jam i qetë..jam i qetë sepse isha i bindur që je ky që je…

O BURREC….nuk e bëjnë gërmat Teatrin Kombëtar ….

Ps; u bëre njësoj me ata që vjedhin kapakë pusetash   (me fal se vura emojin e gabuar …) go yourself”

Loading...
Loading...