Berisha: Ramës iu nënshtrua kontroll special në Holandë
Transmetuar më 23-04-2019, 18:41

Ish-Kryeministri Berisha ka shkruar në rrjetet sociale se autoritetet kufitare të Holandës i kanë bërë kontroll të imtësishëm Kryeministrit Rama.

Ai ka publikuar një foto ku shihet kryeministri Edi Rama dhe një tjetër zonjë, të cilëve sipas Berishës u është ushtruar kontroll special nga autoritet policore të kufirit të Mbretërisë së Bashkuar.

Foton Berisha e shoqëron me mbishkrimin:

Kontroll special nga autoritetet policore të kufirit të Mbretërisë se Hollandës. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...