Loading...
“Plas” sherri mes komshinjve, gjuhen me dërrasa mes tyre
Transmetuar më 21-04-2019, 17:54

Një video është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes së saj.

Në video shihet se si komshinjtë bëjnë sherr mes tyre.

Pamjet vijnë nga Britania e Madhe, ndërsa nuk dihen motivet e sherrit.

Ata janë filmuar nëpërmjet celularit duke u gjuajtur edhe me dërrasa mes tyre.

Pamjet janë komentuar dhe shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Mund ti shihni më poshtë./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...