Urimi i veçantë i Ramës për Pashkë, me anë të një fotografie
Transmetuar më 21-04-2019, 08:18

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel, duke uruar gjithë besimtarët me rastin e Pashkëve katolike.

Urimin e tij, kreu i qeverisë e ka bërë në një mënyrë të veçantë, duke publikuar një fotografi.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të Memorialit në Kuvendin e Troshanit, ku mësoi, u rrit dhe dha më pas mësim At Gjergj Fishta,

ju uroj PASHKË TË GËZUAR”, shkruan Rama. /a.y/noa.al

Presidenti Meta uron Pashkët, apelon për bashkëpunim

Loading...
Loading...