Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që do bëhen me partnerë brenda kësaj pranvere
Transmetuar më 17-04-2019, 21:40

Astrologët kanë përcaktuar 2 shenjat e Horoskopit që do të njohin dashurinë e vërtetë këtë pranverë.

Ja për cilat shenja bëhet fjalë:

DEMI

Ndryshe nga shenjat e tjera, Demi ka nevojë të ndjejë shumë siguri brenda vetes para se të marrë hapin ”e madh”.

Do të ndiheni gjithë kohës të joshur nga personat që ju rrethojnë, si dhe më në fund do të mund të gjeni atë që kërkonit prej kohësh.

Kujdes, mundohuni të shmangni një takim me një ‘’ish’’ gjatë pranverës pasi mund të rindezë pasionin e shuar.

LUANI

Bashkëpunimi i Diellit, planetit udhëheqës të Luanit, me Saturnin dhe Marsin do t’ju ndihmojë që të gjeni më në fund dashurinë e vërtetë.

Dhjetëditëshi i fundit i prillit dhe maji do të shoqërohen me flirtime, flutura në stomak dhe takime tejet interesante./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...