Loading...
Roza Lati tregon si reagoi e ëma kur mori vesh për herën e saj të parë
Transmetuar më 14-04-2019, 22:41

Moderatorja Roza Lati dhe aktorja e humorit Rita Lati kanë një lidhje shumë të afërt nënë e bijë.

Gjithmonë kanë folur për raportin e tyre të ngushtë madje dhë për gjërat më intime.

Të ftuara pnë ‘Xing’ me Ermal Mamaqin, Roza zbuloi se si ka reaguar e ëma kur mori vesh për herën e saj të parë.

“Rita Lati ka tre emocione të ndryshme për tre sekonda.

Emocioni i parë, ulëriti, emocioni i dytë, u mërzit, emocioni i tretë, u mallëngjye.

Goca ime është bërë vajzë e rritur tha dhe doli nga shtëpia. Pas 15 minutash erdhi me një tortë.”-tregoi Roza për reagimin e nënës së saj.

Për më shumë detaje, shihni videon e mëposhtme: 

Loading...
Loading...