Makina në Kosovë përfshihet në flakë pas shpërthimit, një person digjet i gjallë
Transmetuar më 08-04-2019, 23:25

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë.

Një automjet është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në fshatin Rezallë të Skenderajt.

Si pasojë një person ka humbur jetën dhe është gjetur brenda automjetit.

Mediat vendase shkruajnë se shpërthimi ka ardhur si pasojë e gazit që përdorej gazit që e përdorte si karburant.

Policia po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...