Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person
Transmetuar më 14-03-2019, 22:35
Foto ilustruese

Të shtëna me armë në Tiranë ku si pasojë ka mbetur një person i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:50 në kryeqytet, në zonën e "Komunës së Parisit".

I plagosur në këmbë ka mbetur një 26 vjeçar, me inicialet E.K.

Ai mësohet se është qëlluar në këmbë, ndërsa është transportuar në spital.

Mësohet se i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për ngjarjen si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve./a.k/noa.al/