Lind foshnjen e vetme se nuk donte t’a merrte vesh familja, fundi tejet i dhimbshëm
Transmetuar më 12-03-2019, 22:26

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik me atë që i ka ndodhur një gruaje dhe foshnjes së saj të porsalindur.

Kjo vetëm për faktin se familja e saj nuk donte që ta kuptonte që ishte shtatzënë.

Një 26-vjeçare preferoi të lindte tërësisht vetëm, larg syve të njerëzve dhe me një tutorial të shkarkuar nga interneti.

Fatkeqësisht 26-vjeçarja humbi jetën së bashku me foshnjen e porsalindur.

Ajo u gjet në një pellg gjaku së bashku me foshnjen.

Shumë femra në Indi nuk janë të lira të udhëheqin jetën që duan ose të martohen me personin që dashurojnë pasi shtyhen nga familjet për martesa interesash./a.k/noa.al/