Beatrix Ramosaj i ka emocionuar të gjithë me fjalët për babanë e saj
Transmetuar më 10-03-2019, 23:37

Beatrix Ramosaj ka publikuar një InstaStory një fotografi nga fëmijëria, ku shihet bashkë me babain e saj.

Mbishkrimi që i ka lënë asaj fotografie, ka prekur zemrat e të gjithëve, pasi tregon se e ka parë në ëndërr duke i dhuruar një përqafim të ngrohtë.

“Faleminderit që më vizitove në ëndërr mbrëmjen e kaluar, baba!

E dije se më mungoje dhe më dhe përqafimin më të madh ndonjëherë! Dukej aq i vërtetë.

Të dua baba, mendoj për të dhe më mungon gjithmonë”, janë fjalët prekëse të Beatrix Ramosajt.